Przemysław Kaczałko
Ekipa Orła Mysłakowice zrehabilitowała się swoim kibicom za porażkę sprzed tygodnia (0:2 z Lotnikiem Jeżów Sudecki) w jeleniogórskiej klasie okręgowej. Na własnym obiekcie zespół naszpikowany doświadczonymi zawodnikami pewnie pokonał Olimpię Kowary 3:0.

Spotkanie 18. kolejki jeleniogórskiej okręgówki przyciągnęło na trybuny stadionu w Mysłakowicach rzesze kibiców. Zarówno miejscowy Orzeł, jak i przyjezdna Olimpia Kowary - mogły liczyć na gorący doping swoich fanów. W pierwszej połowie faworyzowani gospodarze długo nie mogli znaleźć sposobu na rozpracowanie obrony kowarzan, jednak w 43. minucie miejscowych fanów uradował Kacper Sutor, zdobywając gola na 1:0.

Po zmianie stron emocji nie brakowało, ale to Orzeł pokazał się z lepszej strony. W 53. minucie na 2:0 podwyższył Oskar Giziński, a w 69. minucie było już 3:0 - gola zdobył Jakub Stompór. Więcej goli nie padło i podopieczni Roberta Bubnowicza pewnie pokonali Olimpię 3:0.

Orzeł Mysłakowice - Olimpia Kowary 3:0 (1:0)

Orzeł: Błaszkiewicz - Bębenek, Dulny (60' Szpak), Giziński (90' Nygbur), Hetman, Kaziemko, Lekszycki, Morawski, Seta (62' Stompór), Sutor, Szramowiat (78' Martyniuk).
Olimpia: Rogowski - Cyganek, Kędzierski (75' Górny), Kloczkowski, Kosek, Oleksy (60' Ulicki), Przywara (65' Szujewski), Szaraniec, Szeliga, Wiśniewski, Zakrzewski.
Widzów: 500.

Po 18 kolejkach Orzeł Mysłakowice z dorobkiem 34 pkt. jest na 5. miejscu w jeleniogórskiej okręgówce. Kowarzanie uzbierali 17 pkt., co daje im 13. miejsce. Liderem jest Apis Jędrzychowice - 48 pkt.